اهمیت طراحی سایت

the-importance-of-website-design-for-your-business

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

 

اگر می خواهید شرکت شما در بازار مدرن موفق باشد، باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. وب سایت شما ستون فقرات تجارت شما است. با داشتن یک سایت تمام تلاش های شما برای بازاریابی دیجیتال موفقیت آمیز خواهد بود. در این مقاله، در مورد اهمیت یک وب سایت برای موفقیت در کسب و کار شما و آنچه شما باید درباره شروع کار با یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود بدانید، بحث خواهیم کرد.

 

اهمیت وجود یک وب سایت برای فروش

 

فروش برای هر شغلی حیاتی است. این تنها راهی است که می توانید شرکت خود را فعال نگه دارید. بهبود راه های فروش بهترین راه برای بهبود سلامت و موفقیت در تجارت شماست. اهمیت یک وب سایت برای فروش بر همگان روشن است.

 

با حضور آنلاین از طریق وب سایت خود، می توانید به مصرف کنندگان بیشتری دسترسی پیدا کنید. هرچه به تعداد بیشتری از مشتریان به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید، فرصت بیشتری برای فروش خواهید داشت. ایجاد یک وب سایت به طور خودکار مشتریانی را برای کسب و کار شما به ارمغان نمی آورد. با این حال، از طریق بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت خود، می توانید شانس خود را برای جذب مشتریانی که احتمال بیشتری برای خرید دارند، بهبود ببخشید.

 

یک وب سایت نه تنها به شما کمک می کند تا فرصت های فروش خود را افزایش دهید، بلکه باعث افزایش در دسترس بودن شما برای فروش می شود. با داشتن یک وب سایت می توانید محصولات و خدمات خود را بصورت شبانه روزی بفروشید.

 

علاوه بر این شما می توانید در کنار فروش آنلاین محصولات و خدمات خود، اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری خرید آگاهانه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید. به طور موثر، محتوای موجود در سایت شما به عنوان یک فروشنده اضافی خدمت رسانی می کند، به مشتریان کمک می کند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند و آنها را نسبت به مزایای محصولات یا خدمات شما متقاعد می کند.

 

دکتر مجتبی برقبانی

مزایا و دلایل اهمیت داشتن طراحی وبسایت برای کسب و کارها

1.ضرورت طراحی سایت در جذب مشتریان جدید

 

مهم ترین فاکتور برای یک سرمایه گذار و تاجر،در آمد زایی و سود بیشتر است.تصور کنید فضای گسترده ای وجود دارد که افراد بسیار زیادی در آن به صورت مجازی فعالیت دارند و از این رو بازار بزرگ و در نتیجه پتانسیل فروش بالایی در این بستر وجود دارد.

 

مدیر هر بیزینسی می تواند با داشتن یک سایت،خود را به این بازار بزرگ معرفی کند و مشتریان جدید زیادی به دست آورد.این معرفی از طریق طراحی یک سایت زیبا و بهینه شده امکان پذیر است.شما عزیزان می توانید با دریافت خدمات تضمینی سئو،سایت خود را در رتبات برتر جستجوی گوگل قرار دهید و هر مشتری ای که قصد خرید اینترنتی دارد را به سمت خود جذب کنید.

2.ضرورت طراحی سایت در افزایش اعتبار برند

 

داشتن یک وب سایت بلافاصله اعتبار کسب و کار شما را بهبود می بخشد. این می تواند باعث ایجاد احساس قوی در مشتریان جدید و قدیمتان شود و مهارت های شما را برای موقعیت بهتر کسب و کار شما به نمایش بگذارد.

 

آن را به عنوان یکی از ابزارهای اصلی خود برای جدا شدن از رقبا در نظر بگیرید تا راه اندازی سایت خود در سال جدید را جلو بیاندازید.

 

ویروس کرونا نشان داد که چقدر نقش وبسایت ها در خدمت رسانی و فروش محصولات پررنگ است،از این رو بیزینس هایی که اهمیت طراحی سایت را جدی نگرفته بودند،دچار ضرر بسیار زیادی شدند و حتی مشتریان دائمی خود را از دست دادند.شاید برایتان سوال شود که چرا این اتفاق افتاد؟پاسخ ساده است:کسب و کاری که مطابق با شرایط زمانه به نیاز های مشتری خود اهمیت دهد،اعتماد آن ها را جلب می کند.

وقتی کاربران شما نتوانند به شما اعتماد کنند ، پس فروش و درآمدی هم در کار نیست ، وقتی کسی با کسب و کار شما رو به رو می شود و می بیند که شما در فضای اینترنت سهمی ندارید ، خیلی راحت از اعتماد به شما صرف نظر می کند.

 

اهمیت طراحی سایت
اهمیت طراحی سایت

3.اهمیت طراحی سایت در کنترل بیشتر

 

رسانه های اجتماعی تا حدودی یک فضای اجاره ای است. شما همیشه در معرض آخرین به روزرسانی شبکه های اجتماعی هستید. داشتن یک دنباله دار اجتماعی قوی برای اعتبار بسیار خوب است ، اما اگر تنها راهی است که مشتریان می توانند شما را پیدا کنند ، شما هیچ کنترلی ندارید.

یک وب سایت به شما امکان می دهد داستان خود را به روش خود و نمایشی واقعی از برند خود بگویید.هر امکاناتی نیاز داری اضافه کنید و ایده هایتان را پیاده سازی کنید.

با راه اندازی سایت شما در واقع مدیر و کارمند خودتان هستید و نیازی نیست نگران فیلتر شدن ، حذف و یا هر محدودیت دیگری باشید و می توانید به نا محدودیت ها فکر کنید.

سایت  به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاربران خود را مدیریت کنید ، کدام شبکه اجتماعی به شما این همه امکانات دقیق می دهد؟

شما در بهترین حالت می توانید تنها آماری از بازدید صفحات خود داشته باشید ولی یک سایت از هر لحاظ آماده آمار گیری دقیق و هدفمن است.

شما با مدیریت مشتریان خود می توانید یک موفقیت آنلاین را شروع کنید.

4. هزینه به صرفه سایت

 

ایجاد یک وب سایت حرفه ای هنگامی که یک تیم قدرتمند طراحی سایت مانند همیار سایت در کنار شما باشد ، می تواند یک فرایند بدون دردسر باشد.

همچنین داشتن وب سایتی برای تجارت خود در مقایسه با سایر اشکال تبلیغات ، مقرون به صرفه است. چاپ یا تلویزیون. مزایای یک وب سایت این است که شبانه روز فعال است و شما می توانید با ایجاد تغییرات و به روزرسانی آن ، متناسب با نیازهای تجاری خود ، آن را به روز کنید.

با پرداخت یک هزینه ناچیز نسبت به هزینه های نجومی دیگر تبلیغات می توانید بدون دردسر وبسایت بیزینس خود را داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید.

5. ضرورت طراحی سایت در دسترسی آسان مشتریان و محدودیت کمتر فروشنده

 

وب سایت شما در سراسر جهان قابل دسترسی است ، به دلیل دسترسی گسترده جمعیتی به شما امکان افزایش میزان مواجهه و فروش را می دهد.

به سایت های بزرگ وردپرسی دنیا نگاه کنید ، بیشترین سهم فروش برای این سایت های زیبا و جذاب است.شما از یک سایت و سیستم مدیریتی آن چه چیزی می خواهید ؟ سایت های وردپرسی هر امکاناتی را بخواهید در اختیار شما قرار می دهند و هزینه آنها نیز کمتر است.

همچنین داشتن سابت از این نظر اهمیت دارد که مشتریان شما می توانند در هر ساعت از شبانه روز به شما سر بزنند.همچنین یک سایت می تواند جمعیت نا محدودی از مشتریان را پذیرا باشد در صورتی که با افزایش مشتری در مغازه های فیزیکی،مدیر ناچار است هزینه افزایش ظرفیت فروشگاه خود را بپردازد.

6.صرفه جویی در وقت

 

دیگر لازم نیست توضیحات لازم به یک محصول را بار ها و بارها برای هزاران نفر شرح دهید.کافی است هر چقدر که می خواهید در مورد خدمت یا محصول مورد نظر مقاله بنویسید و آن را در صفحه مورد نظر قرار دهید.

 

نتیجه گیری

فراموش نکنید که از مهم‌ترین ضرورت کسب و کار شما طراحی سایت حرفه ای است که تاثیرات مثبت بیشماری بر کسب و کار شما خواهد داشت. اهمیت طراحی سایت دستیابی به درآمد ایده‌آل بوده و تا همیشه برای شما سوددهی خواهد کرد و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. لازم به ذکر است سایت با ظاهری زیبا در نظر کاربران جذاب و مورد اطمینان خواهد بود و در کنار امکاناتی مثل ریسپانسیو بودن برای کاربرانی که با موبایل به سایت شما رجوع می‌کنند نیز به راحتی قابل دسترسی است. در کنار موارد گفته شده سرعت لود شدن صفحات سایت و نوشتن محتوایی جذاب نیز برای سایت از موارد مهم محسوب می‌شود که از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

 

مشاوره مارکتینگ به سبک دکتر مجتبی برقبانی

دکتر مجتبی برقبانی نگاه متفاوتی نسبت به کسب و کارها دارد.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با ما پیام خود را ارسال کنید.

 

مشاوره کسب و کار

با دکتر مجتبی برقبانی

شماره تماس : 09122445966

ایمیل : info@drbarghabani.com

Rate this post